Vítáme vás v "Koťátkách"

V naší třídě došlo k velké změně, nejen že třída nese nový název „Koťátka“, ale přes prázdniny se u nás hodně pracovalo a stěhovalo. Díky tomu vznikly ve třídě tak zvané „herní koutky“, které mají děti k dispozici i na herním koberci.

Snažily jsme se vytvořit dětem prostředí, které jim umožní, aby se cítily příjemně, spokojeně a dle individuálních zájmů a dovedností si mohly vybrat z několika koutků. Třída je rozdělena na již zmíněné koutky, a to koutek manipulační, koutek hudby, dívčí koutek, herní koutek, výtvarný, tak i koutek pro kutily a zejména koutek pro PŘEDŠKOLÁKY, kde je dětem posledního předškolního věku umožněno se vzdělávat v oblasti kognitivního vnímání, grafomotoriky atd.

Ve třídě je zapsáno 21 dětí ve věku od 2,5 do 7 let.

S dětmi pracuje paní učitelka Bc. Michaela Blahová, paní ředitelka Mgr. Monika Sklářová a školní asistentka Kateřina Libišová.

Interiér třídy "Koťátka"

Interiér třídy Koťátka