516 472 184

Vánoční tvoření s rodiči ve třídě Koťátka

Ve čtvrtek 15. prosince 2022 nás v Koťátkové třídě navštívili rodiče a strejdové, kteří se s dětmi zapojili do vánočního tvoření. Společně vyráběli anděli. Na šaty využili záclonky a krajky, které zdobili nejrůznějšími flitry, korálky a dalšími ozdobami. Fantazii se meze nekladla a vznikali tak originální andílci doplněné mraky z vaty, svatozářemi, hvězdami na čele a křídly. Nakonec jsme si za zvuku klavíru a orffových nástrojů u stromečku zazpívali několik koled a nabídli si vánoční cukroví a sušená jablíčka. Děkujeme za společně strávené milé chvíle a budeme se těšit na další setkání ve školce.

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat