516 472 184

Únor a březen u Motýlků

V měsíci únoru jsme se učili o lidském těle, jeho funkcích, důležitých částech, orgánech apod. Dále jsme si povídali a učili se mnohému důležitému z oblasti zdraví a nemocí, děti si vyráběly svoje zdravé bylinkové čaje, vymýšlely překážkové dráhy na podporu zdravého ducha a mnoho dalšího. :-) Nezůstalo ale jen u toho, čekal nás karneval a také hned dvě divadla, která se dětem velice líbila a která jsme propojili s dalším tematickým celkem, který jsme věnovali právě jedné z pohádek (Tři čuníci). V první polovině měsíce března jsme se věnovali i dalším pohádkám, protože zrovna ty celý měsíc mají svůj velký svátek. Podívejte na střípky z našich dní. :-)

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat