516 472 184

Poznáváme lidské tělo

Od začátku ledna jsme se s dětmi v Koťátkové třídě zabývali lidským tělem. Nejprve jsme hovořili o bacilech a jak se proti nim můžeme bránit. Poté jsme si říkali z jakých částí se lidské tělo skládá a jak se o něj starat, abychom byli zdraví. Neopomněli jsme ani tématiku "U lékaře" motivovanou pohádkou O skřítku Hráškovi - zvěrolékaři. Děti si postavily ordinaci a lékárnu, kde se po vzoru doktora Hráška staraly o pacienty. V laboratoři se učily o základních bylinkách - heřmánku, bříze, měsíčku, šípku a levanduli, ze kterých vyráběly léky. Tematiku jsme ukončili týdnem zaměřeným na smysly, který byl plný pohybu a tvoření.

 

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat