PODZIMNÍ ZAHRÁDKA

Na zahradě mateřské školy bylo připraveno 5 stanovišť, kde si děti mohly zasoutěžit. Na prvním stanovišti děti čekala výzva v podobě kuželek, které měly shodit zelím. Děti se tohoto úkolu nezalekly a daly kuželkám co proto, až zelí lítalo. Na druhém stanovišti to nebylo jednodušší. Děti hledaly mrkev v krabici s pilinami, jako by hledaly jehlu v kupce sena. Na třetím stanovišti děti sáhly po zbrani a doslova na kusy rozkrájely všechna jablka, která jim přišla pod ruku. Bylo jich tolik, že jestli to sušička ještě neusušila, tak to suší dodnes. U čtvrtého stanoviště dostaly děti do ruky dřevěné palice a snažily se dostat neposedné brambory do díry v zemi. Na pátém stanovišti se zapotil každý, kdo přišel. Dětem nezbývalo nic jiného, než si vlézt do kolečka, nechat se vozit a u toho sbírat brambory ze země.

Na závěr bylo potřeba doplnit energii, jak jinak než pomocí opečených buřtů.

A co na památku? No přeci krásné fotografie v obřím jablku od Libuše Macků. Děkujeme za zachycení radostných momentů a času stráveného s námi. A proto rodiče netruchlete, fotky z fotokoutku domů dostanete.

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

• Heslo

Odeslat