516 472 184

Ovoce a zelenina

Děti poznávaly ovoce a zeleninu. Zaměřovaly se na její vzhled (barvu, tvar) a také chuť. Jablíčko, mrkev, okurku a hrušku omyly a v kuchyňce nakrájely na malé kousky. Osvěžující svačinku si s chutí snědly. Společně jsme si také z jablíček upekli výborný štrůdl. V týdnu jsme se věnovali výtvarným aktivitám (malba ovoce a zeleniny), zpěvu písně a tanci ("Měla babka"), práci na ponku (jablíčko - hřebíky omotané bavlnkou), matematickým aktivitám a grafomotorice. Děti s paní učitelkou vytvářely také pěkné bedničky na jablíčka z kartonu a dřívek. Děkujeme rodičům, kteří nám ovoce a zeleninu poskytli. Užili jsme si s ní plno zábavy :-).

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat