516 472 184

Listopad a prosinec s koťátky.

V měsící listopadu a prosinci jsme s dětmi podnikali spoustu aktivit, ať už ve třídě tak v přírodě.

Připravovali jsme vánoční výzdobu a děti si připravily adventní domečky, ve kterých se každý den objevuje překvapení. Všichni jsme si tuto krásnou adventní přípravu moc užívali. Děti moc bavila práce se štětci, s barvami, krájení ovoce na sušení. Na začátku prosince nás překvapil první sníh, kterého jsme museli hned využít a pořádně si zařádit :). 

Na začátku adventního období nás překvapila ve třídě ,,kouzelná sněhová vločka", která dětí doprovází celým měsícem a každý den se děti těší, až jim vločka v domečku nachystá nové překvapení, když děti úkol splní, vločka se jim odmění tím, že se postupně proměňuje ve stříbrnou vločku.

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat