516 472 184

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ: ČTYŘLÍSTEK V POHÁDCE

Není snad nikdo, kdo by neznal čtveřici nerozlučných kamarádů - Fifinku, Myšpulína, Pinďu a Bobíka. Děti měly možnost vidět Čtyřlístek v Divadle Bolka Polívky, kde se hrdinové díky profesorově vynálezu dostanou společně do snu - a stali se hrdiny různých pohádek. Fifinka potkala Jeníčka a ježibabu, Pinďa zabloudil do spícího zámku a zachránil Růženku, Bobík se zamotal do reje bubáků a Myšpulín se dal do boje s drakem a zachránil princeznu Majdalenku. Jak to ve všech pohádkách bývá, i tato dopadla dobře a všichni se z toho snu probudili a vrátili zpět do reality. Celé představení bylo plné legračních hlášek, písní a nechyběl ani tanec. O ten nejlepší se postarala ježibaba, která tím pobavila nejen děti, ale i nás paní učitelky.

Fotogalerie u tohoto článku vyžaduje heslo.

V případě, že heslo neznáte, prosím kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

  • Heslo

Odeslat